Tavoline me 6 karrika.komode dhe me kualitet te ..

Shitet nga: Egzon 19 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika per vetem 159€.
Çmimet ndaras:
Tavolina me dimension 136x90 , ngjyre arre (kafe e mbyllur),e pershtatshme per rrethin familjar me femije te vegjel ngase nuk grithet lehte... çmimi 65€
Karrikat 16€ copa ,komplet 6karrika çmimi 96€,kembet e karrikes jane me ngjyre kafe te erret ndersa materiali ka ngjyre krem i cili eshte skaj(lekure)
Totali i shitjes tavoline me 6 karrika 160€
Mund te porosisni ngjyrat e drurit dhe te materialit sipas deshires suaj duke perfshire edhe kombinime si krem e kaft bardh e zi kuq e bardh etj!

Mund te na kontaktoni ne viber dhe whats app +38649884515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim