Tavoline me 6 karrika.me kualitet te garantuar! ..

Shitet nga: Egzon 19 Pri 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika per vetem 179€
Tavolina eshte me dimension 136x90 ,ngjyre te bardhe çmimi 60€
Karrikat drurin e kane te bardhe ulsja eshte me shtof ngjyre te portokallt çmimi per cope karrike eshte 20€ gjithsej 6 karrika 120€
Tavolina me 6 karrika komplet kushtojne 179€

Ju njoftojme se ngjyrat e drurit dhe te shtofit mund ti beni me porosi sipas deshires apo sipas pershtatjes se orendive ne shtepine tuaj!
Kontakti viber,whats app :+386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim