Tavoline me 6 karrika.me kualitet te garantuar!

Shitet nga: Egzon 19 Pri 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika ,vetem per 160€
Dimensionet e tavolines jane 160x90
Tavolina shitet me çmim 65€ e cila eshte me ngjyre krem (jo ajo bardh e zi)
Karrikat shiten 96€ duke llogaritur 16€ per copë
Jane te pa perdorura,jane ngjyre krem dhe kan kualitet te garantuar .mund te beni porosi edhe per ngjyra tjera sipas deshires si dhe me kombinime te ndryshme te materialit i cili eshte lekur!

Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit ne viber dhe whats app +386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim