Tavoline me 6 karrika.te stililit Britanik.me ga..

Shitet nga: Egzon 19 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika te stilin Britanik per vetem 179€€
Tavolina eshte me nje dimension 136x90 ngjyre te bardhe e pershtatshme per qdo anetar te familjes te seciles moshe.çmimi 65€
Ndersa tavolina krem e kaft e cila eshte me kombinim eshte 110€ Me
DIMensione 160x90
Karrikat i japin bukuri shtepise suaj te nje stili Britanik kembet i kane ngjyre te bardhe ndersa shtofin me trendafila Londinez me ngjyra te ndryshme çmimi per copë karrike eshte 19€ Gjithsej 6 karrika 114€
Gjithaahtu ju njoftojme qe ngjyren e drurit ose edhe te materialit ta porosisni sipas deshires suaj!
Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit si dhe ne viber dhe whats app +386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim