Tavoline me 6 karrike,model i ri ne tregun e Kos..

Shitet nga: Egzon Dushica 19 Pri 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

198 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika per 198€
Tavolina : dimensionet 136x90,ngjyre e bardhe e pershtatshme dhe komode per secilin antar te familjes sipas moshes Çmimi 60€
Karrikat : çmimi 138€ duke llogaritur 23€ per copë,kembet jane me ngjyre te bardhe ndersa materiali me ngjyre te portokallt (material shtof) gjithashtu keni mundesine te nderroni ngjyrat e materialit si dhe te drurit pasi punojme me porosi.
Preferohet per personat optimist pasi ngjyrat e tregojne edhe shijen e klientit!
Mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit ne viber dhe whats app +386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim