Tavoline me 6karrika.praktike dhe me kualitet te..

Shitet nga: Egzon 19 Pri 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrika me nje çmim super te volitshem per 149€
Tavolina eshte me dimension 136x90 ne foto paraqitet e bardhe por ju mund te beni porosi ngjyren sipas deshires dhe orendive ne ambientin tuaj.Çmimi tavolines eshte 60€
Karrikat jane nga druri me ngjyre te bardhe dhe materialin e kane shtof me lula ne te cilat ngjyre baze eshte e bardhe,gjithashtu edhe edhe ngjyrat e karrikes dhe te shtofit te saj mund ti beni me porosi.Çmimi per cope karrike eshte 15€ ndersa 6 karrika gjithsej kushtojne 90€
Jane me kualitet te garantuar,jane shum praktike dhe te pershtatshme per çdo antar te familjes.


Mund te na kontaktoni edhe ne viber +386 49 884 515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim