Tavoline me karrike

Shitet nga: Driton 04 Shk 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina i ka 4 cope karrika esht nga druri bung komplet eshte nga kroacia e re e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim