Tavoline

Shitet nga: Driton 04 Shk 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavoline per buk eshte nga druri bung e ardhur nga kroacia jan dy modele jan te reja te pa perdorura dhe e kan mundesin per te rritut ekan nje pjes shtres
Copa eshte 270 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim