Tavoline

Shitet nga: Arsim 10 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina e dhomes se dites (e pa perdorur). Qellimi i shitjes eshte se nuk po me pershtatet ne dhome.Tavolina eshte e rrumbullaket si dhe ka dy gjama. per me shume info kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim