Tryesa me karrige

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza me karrige eshte nga Croacia dhe esht komplet bung masiv e ka mundesin mu rrit edhe me u zvoglu eshte me 4 cope karrige edhte e re e pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim