Tryezë dhe Karrige

Shitet nga: euro model 20 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

339 EUR   410 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tavolina me 6 karrika nga 410euro ne 339euro.Ju mund te porosisni sipas deshires per ngjyren dhe llojin e materialit te karrikes.Per me shum info na kontaktoni ne tel apo viber 37744497737apo te na vizitoni ne sallonin e mobiljeve i cili gjendet ne GJilan magjistralja GJilan-Bujanovc kilometri i trete.Gjithashtu mund te na vizitoni ne faqen e facebookut Euro Model official ku mund te beni porosine dhe te njiheni edhe me produktet tona dhe llojet e karrikave te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim