Tryeza

Shitet nga: Driton 06 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tryeza eshte nga Croacia eshte komplet dru bung e re e pa perdorur dhe e ka mundesin per mu rrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim