U shiten flm merrjep _Tavolina per kompjuter

Shitet nga: Luli 19 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin pune ,per komjuter,te atdhura nga Gjermania jan ne paketim te pamontuara
I kam 4 copa te njejta kush I merr ja jap ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim