Vitrina

Shitet nga: Vali 01 Sht 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiter Vitrina e xhamit ne gjendje te rregullt
Mund te perdoret per shume gjera. Nr per kontakt: 044 288 157 (viber: +37744288157)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim