inventar karrige dhe tavolina

Shitet nga: njiazi 01 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 5 lloje te inventarit te gjitha jan ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim