inventar per kafiteri

Shitet nga: jeton 31 Mar 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet i gjith inventari i lokalit ku bajn pjes 6 tavolina me nga 4 karika, nje shankeric, ni frogorifer i vogel per pije, nje radio, nje piktur, nje mbuloj per taras, etj.. qmimi sipas marveshjes..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim