karrika 12 copa

Shitet nga: agim 15 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
I shes karrikat arsya se jan pak te medha I kam bler prej jashit jan material I fort qmimi 15 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim