karrika shankerica per lokale dhe banak shtepiak

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro model 20 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shesim Shankerica 25 euro copa.mund te porosisni sipas deshires suaj per materialin dhe ngjyren e drurit.ju mund te na kontaktoni ne nr +377 44 497 737 gjithashtu edhe ne viber me po te njejtin numer.ju mirpresum!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim