SHATORA TENDA ME QERA KARRIKA TAVOLIN 044280873

Shitet nga: Dritoni Sot 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera shatora karrika dhe tavolina jeni te mir pritur ne xhdo koh qe thirrni 044280873 (24or ) viber +38344280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim