shess tavolinen me 6 ulse

Shitet nga: fidan 11 Gsh 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim