tavolin

Shitet nga: Milot 21 Sht 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes tavoline buke me 6 karika eshte ne gjendje te rregull asnje cinkrim nuk eka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim