tavoline per 8 Persona

Shitet nga: arta 23 Gsh 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina eshte per 8 Persona,eshte e cilesise se larte.Dimensionet : 2m e gjate dhe 1m e gjere,ngjyra:e zeze
Mund te sherbej si tavoline buke ose tavoline kopshti,por edhe per Kurse te vogla deri 7Persona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim