Shes tepijen 2 me 3

Shitet nga: Xx 05 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet tepija 2 me 3 osht shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim