Shes tepijen 2 me 3

Shitet nga: xx 05 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen 2 me 3 shumm e mir dhe e ruajtur pak e perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim