Shes tepijen 3-2

Shitet nga: xx 02 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen 3-2 shum e mir dhe shum e rujtur pak e perdort
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim