Shtof dhe skaj nga Gjermania 3.5 euro metra

Shitet nga: Egzon 02 Jan 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shtof dhe skaj nga gjermania i kualitetit te lart
5 euro per meter.

shtofi nr.4 comic
shtofi nr 5.ankara
skaj nr 6. skaj i bardh
skaj nr 7dhe 8 skaj si likura krokodillit ngjyr te verdh dhe te zez
shtofi nr 9. jimmy
shtofi nr 10 .shtofi eshte farmerk e but
skaj nr 11. skaj ngjyr argjend me vizllim

ti gjitha jane si duken ne foto nuk kan as nje ndryshim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim