Tepi 2-3

Shitet nga: Xxx 15 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet tepija 2-3 shumm e miir dhe e ruajtur per dhoma sallon etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim