Tepi Hali

Shitet nga: xx 27 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen Hali 3 me 4 shum e mir dhe e rujtur 045581946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim