Tepia 3 me 2

Shitet nga: Xhevat 29 Pri 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen 3 me 2 teper e rujtur dhe shum e mir jan dy te njejta shiten ndaras ose bashk 40 eu njeren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim