Tepija 3-2

Shitet nga: Xxx 27 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen 2 me 3 shum e mir dhe e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim