Tepije HALI

Shitet nga: XXx 15 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shes tepijen HALI 3-4 shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim