Tepijen 2-3

Shitet nga: tepij 10 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet tepija 2-3 osht shum e rujtur dhe e mir per sallon apo dhoma pak e perdorur...,.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim