Zbukurime

Shitet nga: Donat 05 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Cmimet jane mjaft te volitshme ,te paperdorura dhe cmimet ndryshojn sipas artikujve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim