Kali luhatese nga druni per femije (NDRRIM I MUN..

Shitet nga: bekim 29 Pri 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lodra
Shitet kali luhatese per femije, e pershtatshme per femije nga mosha 2 -10 vjeq eshte e drunit te kualitetit te lart por bejme edhe ndrrime me ndonje send qe na konvenon si dhe biçiklet per femi. viber +377 44 667 086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim