Kolica bashk me maksikoz

Shitet nga: Fatmire Pireva 31 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lodra
Shitet kolica bashk me maksikoz e femijeve eshte ne gjendhe shum te mir dhe shum pak e perdorur çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim