U shit flm merrjep

Shitet nga: Tafa 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lodra
Shitet motorr 4 rrotsh i bler qe 1 muj ne albi mall 415 euro shitet vetem 250euro me dy shpejci tepara dhe rikfercin +37744660027
250 euro osht qmimi i fundit fiks ner to as 1 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim