playstation 3

Shitet nga: ultian rashiti 03 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lodra
Shes playstation 3 ne gjedje te mire ka dy gjestik dhe ka fifa 13 fifa 12 smackdown vs raw 2010 grand turismo 6?prologue dhe assasainc creed dhe sipder man 2 boj ndrrim me iphone 6 e ardhur prej zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim