Biciklet per paraplegjik

Shitet nga: Fatlind 02 Shk 01:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Biciklet per persona me aftesi te kufizuara
I ndihmon ata persona qe kan veshtirsi me ecje dhe per ata persona qe nuk kan drejtpeshim. Mind ta shfrytzoin femijet prej moshes 1-9 vjec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim