Dhome per femij

Shitet nga: Artan 21 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Ka kushtuar 900 euro dhe e shes per 400 euro.
Osht shum e rujtur dhe eshte perdorur shum pak.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim