Djepa

Shitet nga: liridoni 21 Krr 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shesim djepa me shumic dhe pakic djepa te drunit diapanit panellit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim