Karroce per femije

Shitet nga: Luli 22 Gsh 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte e bukur dhe e ruajtur e perdorur pak kohe
Eshte blere ne Lesna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim