Ps 2

Shitet nga: Diar 05 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Ps2 eshte ne gjendje te mir ,shes edhe cede te gta san andreas , mund te perdoret me qipa , qipi ka 8gb e 24mb ka 5 loja gta san andreas ,fotboll 2013, me kerre ,me matorra ,dhe basket, me ps2 vjen edhe nje televizor i thjesht dhe dy gjestima dhe te gjitha kabllot.

Numri i telefonit 045,604,912 ose ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim