Shitet dhoma per femije.

Shitet nga: Artan 22 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet dhoma per femije eshte shum e bukur dhe e ruajtur e cila kushton 900€ mirepo ju mund ta merrni per vetem 400€ .
dhoma asht per dy persona por mundeni edhe per tre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim