Shtrat për fëmijë

Shitet nga: jon 20 Dhj 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shtrat për fëmijë në formën e nje Veture Ferrarri.Eshtë
90 Centimetra (CM) i gjerë dhe 1.90 Centimetra (CM) i gjatë. Nuk Ka as Një defekt,Dhe dysheku i tij është Dormeo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim