Tavoline per sallon

Shitet nga: x 12 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes tavolinen e perdorun per sallon. Eshte ne gjendje te mire, e ka edhe xhamin e vet.. Dimenzioni 90x90cm, lartesia 40cm. Eshte ble 110euro+20euro xhami dhe e shes per vetem 70euro.sepse nuk me nevojitet me.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim