krevet per femije

Shitet nga: krevet per femij 10 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shesim krevetin per femij dhe karrigen per femije per vetur.

Kreveti eshte levizes, per luhatje, ka 4 fjok posht krevatit.

Çmimi: Se bashku 110 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim