mobile

Shitet nga: krevet per femi 22 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
krevat per femi dhe korp per vetur te dyja jan te bler ne zvicer kravati palohet si qant e dores bahet dhe eshte shum i ruajtur edhe korpa po ashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim