JELEK

Shitet nga: Blend Dërmaku 09 Pri 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Ky jelek është për fëmijë dhe është për nevoja të vecanta për shpind dhe është prodhim gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim