Jakne

Shitet nga: Bli Sende Te Perdorura 31 Gsh 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Jakne shume e bute dhe kualitet i mire i markes se njohur prenatal , 1 deri 3 muaj (4muaj) per djem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim