Jelek

Shitet nga: BLEND DËRMAKU 22 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Veshje
Ky jelek është për nevoja të veçanta.Dhe është prodhim gjerman.Dhe është i posa ardhur nga gjermonia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim